Mrowienie, szumy w głowie, nudności i bóle kręgosłupa po zabiegach rehabilitacyjnych

Witam. Chodzę na rechabilitację kregosłupa szyjnego oraz lędźwiowego (mam 57lat) ,zlecone mam zbiegi laser,tens,ultra dźwięki.Ostatnio po zabiegach bardzo źle się czuję mam mrowienie w rękach od ramion aż po łokcie,szumy w głowie i uszach,bóle z tyłu głowy,nudności oraz uczucie bólu kręgosłupa i pleców ogólne złe samo poczucie.Mam pytanie czy te moje dolegliwości mogą być spowodowane zabiegami.Z góry dziękuję za odpowiedź. Grażyna

Witam,
może wystąpić nietolerancja na któryś zabieg. Równocześnie Pani sytuacja mogła zbiec się w czasie z czymś co miało u Pani wystąpić. Proponuję udać się jak najszybciej do lekarza, który zlecił zabiegi, opisać sytuację i poprosić o ewentualną modyfikację. Jeżeli Pani czuje, że pogorszenie występuje bezpośrednio po zabiegach to z nich nie korzystać (mają przecież pomagać a nie pogarszać). W domu szukać pozycji, które nie powodują bólu. Dodatkowo można nagrzewać kręgosłup lędźwiowy i szyjny termoforem lub gorącym prysznicem. Pozdrawiam Dziękuję.