Mycie gadżetów erotycznych a zakażenie

Witam, około 5 dni temu kupiłam sobie wibrator, przeleżał te dni w pudełku, przed użyciem umyłam go mydłem. Po tym jednak uświadomiłam sobie, że sprzedawca dał mi go dotknąć w sklepie i zdałam sobie sprawę z tego, że nie wiem kto jeszcze przedemną go dotykał. stąd moje pytanie, czy jest ryzyko zarażenia czymś? a jeśli tak, jakie badanie powinnam zrobić?

Dzień dobry.

Jest mało prawdopodobne, by po umyciu zakupionego wibratora mogła się Pani czymś zarazić.
Jeżeli jednak czuje Pani niepokój i dyskomfort, można skorzystać z porady ginekologa, któremu mogłaby Pani przedstawić swój problem, a który mógłby ewentualnie zlecić stosowne badania.

Pozdrawiam.