Nabrzmiałe piersi, bolące brodawki, gorący brzuch na dole

Witam mam takie pytanie.Od 3tyg.trochę się źle czuję mam nabrzmiale piersi,bolące brodawki i na dole brzuch jest ciągle gorący,czasem mnie zaboli brzuch i zakluje w jajnikach,a do tego bolą mnie plecy na dole,mam też biały śluz jak balsam i bez zapachu.W piątek byłam u gin.nawet mnie nie zbadał tylko powiedział że sobie wmawiam dodam że mam jeszcze pcos staramy się z mężem o dziecko ale nie dał mi tabletek bo powiedział ze mąż musi iść na zabieg powiązania jakieś żyłki.Co robić jesteśmy w Holand

Aleksander Ropielewski

NIe mam możliwości przeprowadzenia badania, dlatego mogę się jedynie domyślać jakie są przyczyny Pani dolegliwości. Objawy mogą sugerować grzybicę pochwy, zaś bolesność piersi może wynikać z nadmiaru progesteronu. Są to jednak jedynie moje domysły, których przez internet nie mam możliwości zweryfikować. Sugeruję wizytę u innego lekarza.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski