Naczyniowa niewydolność podkorowa a diagnostyka i dalsze postępowanie

Witam! Lekarz neurolog stwierdził u mnie naczyniową niewydolność podkorową ale niestety nie objaśnił mi przyczyn tej choroby ani tego jak dalej postępować czego unikać skąd to się bierze? Czy moglibyście państwo dokładniej mi to wszystko objaśnić ? :) Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza prowadzącego, gdzie zostaną wyjaśnione wszelkie wątpliwości co do aktualnego stanu zdrowia.