Naderwanie górnej części wędzidełka u 30-latka

Witam . Moj problem polega na tym ze podczas stosunku z partnerka badz zbyt intensywnych pieszczot naderwala lub zerwala mi sie gorna czesc wedzidelka. Jest to dlugosci 5mm do 8mm w zaleznosci czy naciagnie sie to na max. Nie leciala zadna krew nic jedynie jakby przetarla sie lekko skora . Powstaly 2 grudki cos jakby przy zerwanej linie . Jedna juz zeszla a druga jest malutka. Niestety do urologa ciezko z terminami a zdjecia pokazac nie ma jak bo nic prawie nie widac. Dlatego pytam czy jest mozliwisc ze calosc sie zerwie i czy jest konieczne np jakies szycie bo sama ta gora jakby linkowa sie chyba nie zrosnie bez polaczenia dwoch stron .

szanowny Panie, bez badania nie da się tego ocenić, powinien Pan udać się do lekarza