Nadmierna potliwość a zaczerwienie twarzy po zastosowaniu Odaban

Witam.Moim problemem jest nadmierna potliwość.Słyszałam że dobrym środkiem na tą przypadłość jest Odaban.Więc go kupiłam.Kiedyś wyczytałam w internecie że można go również stosować na twarz.Więc posmarowałam na wieczór nim oczyszczoną i suchą twarz wacikiem(dosłownie leciutko).Po posmarowaniu czułam lekkie pieczenie i twarz mi się zaczerwieniła.Użyłam tego specyfiku i na drugi dzień było to samo.Ale teraz twarz nawet w dzień mnie swędzi i piecze.Mam ją gorącą.Pod pachami na stopach jest w porząd

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.