Nadmierne pocenie się w okolicy odbytu

Proszę o pomoc w bardzo (dla mnie) drażliwym temacie. Jestem facetem dbającym o higiene aczkolwiek zmagam się z problemem nadmiernego pocenia w okolicach odbytu. Problem polega na tym, że nie moge pozbyć się (nie przebierając w słowach) ohydnego zapachu potu z tamtego punktu ciała oraz nie ustannego dyskonfortu, którego przyczyną jest nieustanne pocenie się w tamtym rejonie. Jest to na tyle intensywny smród, że przesiąka ubranie i czują to inni przez co popadam już w obłęd... Proszę o porade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Uczucie "mokrego odbytu" może towarzyszyć wielu chorobom dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty proktologa celem diagnostyki i leczenia.