Nadmierne zmęczenie i słabe czucie kończyn

Witam , przez dłuższy czas odczuwam nadmierne zmęczenie , a także pojawia się problem ze słabym czuciem kończyn . Podczas biegania ( ponieważ uznałem to za koniecznie w walce ze zmęczeniem ) odczuwam ścisk serca który uniemożliwia dalszy bieg . Byłem już u wielu lekarzy kardiologów ale wszyscy twierdzą że nic się nie dzieje , jednak ja mam inne zdanie . Lekarze wskazują że moge mieć problemy psychiczne , jednak ja mam inne zdanie . Mam 21 lat 191 cm wzrostu 81 kg wagi .

Piotr Pilarski

Jeśli był Pan u wielu kardiologów i wszyscy mówili, że jest Pan zdrowy to mogą to być objawy psychosomatyczne. Sugeruję wizytę u psychologa.

Pozdrawiam.