Nadwrażliwość słuchowa i szumy uszne w jednym uchu po pobiciu

itam, mam nadwrazliwosc sluchowa i szumy uszne w jednym uchu po pobiciu. Co z tym zrobic? Jak to leczyc? Na razie trafil na laryngologow ktrzy zamiast pomoc mowia ze nic nie da sie z tym zrobic. Dodam ze bylem leczony 10 dni od razu pobiciu. Mija juz ponad rok. Nie wiem co dalej z tym zrobic. Jak to leczyc? Czy da sie cokolwiek zrobic?Pozdrawiam i dziekuje bardzo za odpowiedz

Chyba już Ci odpowiadałem na to pytanie. Szkoda,że to leczenie wtedy nie trwało wiele tygodni a nie 10 dni. Jest Klinika Szumów Usznych W Nadarzynie. Jedź tam.