Nadżerka i zapalenie a starania o ciążę

witam od ponad 2 lat staramy sie z mężem o dziecko i nie wychodzi. byłam u lekarza i powiedzial mi ze mam przesunieta macice i nadzerke oraz zapalenie czy moga to byc problemy w zajscie. jaka metode zastosowac żeby sie udało bo bardzo pragniemy mieć dziecko
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Czy to diagnostyczne w kierunku niepłodności czy też lecznicze w kierunku infekcji. Być może warto byłoby aby partner wykonał badanie nasienia.