Nadzieja na powrót do byłego partnera

Witam. Bylam z moim facetem informatykie:) bardzo specyficznym troche samotnikiem 2 lata. W tym 3 razy rozstalismy sie. Za 3 juz powaznie. Ostatnio nie dalam rady po miesiacu nap ze tesknie i ze nie ma takiego dnia w ktorym o nim nie pomysle....On na to odp wpsomnieniem naszego zwiazku mega smiesznymi fajnymi i tak caly dzien pisalismy o tym jakie mielismy smieszne akcje i ze bylo fajnie nap "dobre milo powspominac" ...moge miec choc cien nadzieji ze on jeszcze nie skreslil NAS???

Może warto go o to po prostu spytać? Jasność i szczerość w komunikacji bardzo często ułatwia nam działanie. Zamiast żyć nadzieją, która nie ma szansy na realizacje, będzie Pani wiedziała jak dalej budować swoje życie. Opowiedzenie o swoich uczuciach, oczekiwaniach daje szanse na ich realizację. Lub- jeśli takiej szansy nie ma- na rozpoczęcie czegoś innego. Trwanie w oczekiwaniu i bezruchu jest jednym z najtrudniejszych i przysparzających najwięcej cierpienia doświadczeniem.