Nagłe uczucie gorąca, zaburzenia oddychania

Witam.Mam 19 lat.Trzy dni temu nagle zdobiło mi sie gorąco i nie mogłam złapać oddechu.Wypiłam kawe wczesniej i płukałam usta corsydylem.Teraz wciaż nie moge złapać oddechu.mam duszności.co jakiś czas niore głębszy oddech.To nasila się gdy coś zjem.Kłuje mnie tez w mostku i klatce piersiowej nawet w szyi i ramionach ale to rzadko.boli mnie od wczoraj również żoładek i mam biegunke. mój brzuch jest bardzo obolały.lekarz stwierdził ze to wirus.ekgnic nie pokazało.przepisał mi milocardin.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto zgłosić się do lekarza aby rozszerzyć diagnostykę. Trudno jednoznacznie powiedzieć co może być powodem takich dolegliwości. Konieczne są dodatkowe badania.