Napady drżenia całego ciała

Witam. Od paru msc męczyły mnie napady drżenia całego ciała, czułam jak napinają się mięśnie . Czasami skakało mi ciśnienie brałam asparaginian z dnia na dzień było coraz gorzej chodziłam od lekarza do lekarza. Zaczełam drżeć do tego doszedł silny ból głowy i podwyższona temperatura. Neurolog po wywiadzie ze mną stwierdziła że to nerwica bez żadnych badań dostałam clonazepam zmieniłam na pramolan biorę dwie tab dziennie odczuwam ból głowy i czasami szum w uszach czy to napewno nerwica ??

Dzień dobry.
Jeżeli lekarz neurolog wykluczył przyczyny medyczne to opisane przez Panią objawy mogą być objawami nerwicy. Jeżeli nadal ma Pani wątpliwości proponuję wizytę u lekarza psychiatry, który jeżeli potwierdzi diagnozę powinien skierować Panią na psychoterapię. Psychoterapia długoterminowa jest bardzo skutecznym leczeniem problemów nerwicowych.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza