Narządy nadbrzusza w widocznym zakresie bez zmian patologicznych

Bardzo prosze o interpretacje Tk klatki piersiowej Zmiany o charakterze nacieku NPL? zapalnego? przy lewej granicy śródpiersia w łącznośći z łukiem aorty ,pniem tętnicy płucnej lewą tętnice płucną o wym. 9 x 7 x3,5 cm.W obszarze w/w zmian zwężone naczynia do płata górnego Węzły chłonne śródpiersia górnego i okna aortalno płucnego o wymiarze 9-11 mm .Inne zmiany ogniskowe w tkance płucnej nie widoczne .Serce nie poszerzone .Narządy nadbrzusza w widocznym zakresie bez zmian patologicznych .

Renata GrzechociĹska

Należy odnieść badania obrazowe do badania klinicznego, dlatego proszę udać się do lekarza rodzinnego.