Nawracające przewlekłe zapalenie prostaty

mam nawracające przewlekłe zapalenie prostaty. Stany ostre w czasie nawrotu leczono u mnie antybiotykami, najczęściej był to cipronex. Raz zastosowano lewafloksacynę, ale skończyło się zapaleniem ścięgna, które leczę już 2 lata bez sukcesu. od kilku dni znowu czuję ból. Czy jest lek, którym można wyleczyć to schorzenie skutecznie bez narażenia zdrowia?
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza urologa, być może konieczna jest biopsja stercza aby móc określić przyczynę a tym samym zastosować najbardziej odpowiednie postępowanie.