Nawracający ból lewej nerk i mętny mocz

Posiadam nawracajacy bol lewej nerki, badania moczu krwi i USG sa w porzadku. Bol pojawia sie po kreatynie na silowni, po napojach energetycznych rzadziej po alkoholu. Sa okresy gdy bol przechodzi w dyskomfort badz calkowicie zanika. Mocz jest bardzo metny, gdy odstoi z 10-15 minut na dnie zbiera sie mleczny osad. Przy wiekszej ilosci plynow osad nie wystepuje. Co to moze byc? Jak sie tego pozbyc?
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję odstawić powyższe czynności i wtedy poczekać na efekt działania przerwy. Jeżeli objawy wystąpią nadal proszę koniecznie udać się do lekarza nefrologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.