Negatywne wyniki testów ciążowych i przyjmowanie doustnej antykoncepcji a ryzyko ciąży

Witam, kochaliśmy się z mężem w prezerwatywie które nie pękła. Okres spożnial mi sie 3 dni i postanowilam wziasc pierwsza tabletke antykoncepcyjna, wczesniej zrobilam 3 testy oraz badanie ginekologiczne na ktorym nie bylo ciazy. Po dwoch tygodniach wykonalam czwarty test ktory tez byl negatywny. Po skonczonym opakowaniu tabletek wystapilo krwawienie z odstawienia w 3 dniu to czy ciaza jest mozliwa w moim przypadku? (Pierwszy cykl zabez sie dodatkowo prezerwatywa bo wiem ze nie bylam chroniona

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmuje Pani antykoncepcję regularnie szansa na ciążę jest znikoma. Objawy jakie Pani podaje także wykluczają ciążę.