Nerwowość, lęk, separacja od ludzi, ból brzucha, ucisk w gardle, drżenie rąk i problemy ze współżyciem

Witam, do jakiego specjalisty mam się zgłosić z takimi objawami(nie wiem co ważne więc podam wszystko co przychodzi teraz do głowy): nerwowość, lęk, strach, separacja od ludzi, bóle brzucha po lewej stronie oraz poniżej pępka, uczucie że stoi coś w gardle, pocenie, drżenie rąk czasem cała drżę, problemy ze współżyciem(brak chęci i często suchość pochwy), nieumiejętnośc okazywania uczuć(brak płaczu i zadowolenia). Chcę zbadać się najpierw fizycznie, tylko u jakiego specjalisty? proszę o pomoc.

Witam, większość opisanych objawów można uznać za typowe dla nerwicy, oczywiście warto zacząć od podstawowych badań lekarskich -morfologia, mocz-internista, ale jeżeli okaże się, że wyniki są w normie uważam za najbardziej wskazane podjęcie psychoterapii u psychologa- psychoterapeuty seksuologa.Pozdrawiam