Nieprawidłowe wartości w morfologii 4-latki

Dzien dobry. Ostatnio robilam corce badania krwi. Corka ma 4 lata. Czesto choruje, miala 2 zapalenia pluc nastepujace po sobie. Poci sie w nocy i jest oslabiona. Niepokoja mnie wartosci WBC 17,4 LYM 6.0 oraz GRAN 10,4. Pojawilo sie rowniez MID 1,0. Czy w\w wartosci sa prawidlowe ? Bardzo prosze o interpretacje. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane Parametry wskazują na występowanie infekcji o etiologii bakteryjnej. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.