Nieustanne bóle głowy u 12-latka

Witam Moj syn 12 lat cierpi od 9 wrzesnia na bóle głowy. Żadne przeciwbolowe proszki nie dzialaja. Zrobilismy tomografie glowy i zatok. Wszystko ok. Badanie krwi - super. Okulista - delikatna wada 0.5. Dzis szpital i wszystko ok dziecko zdrowe. Podejrzenie migreny. Podobno niedobor witaminy D moze powodowac takie bole. Prosze o pomoc . Syn cierpi a w szpitalu powiedzieli zeby podawac przeciwbolowe i tyle. Ale nie moge go karmic non stop prochami na oslep.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro dziecko nie może być zdiagnozowane podczas hospitalizacji tym bardziej jest to niemożliwe na odległość. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.