Niewielkie torbielki splotów naczyniowych u dziecka
witam. Prosze o wyjasnienie wynikow rezonansu glowy mojego synka 4latka. Niewielkie torbielki splotow naczyniowych w rogach potylicznych komor bocznych.
ponad rok temu
Tran a promieniowanie
Promieniowanie radioaktywne może wpłynąć na powstanie nowotworów. Okazuje się jednak, że tran może hamować rozwój raka. Obejrzyj film i dowiedz się, więcej o zależności między tranem a promieniowaniem.

Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Jeśli wykryte zmiany nie są powiązane z żadnymi innymi dolegliwościami czy nieprawidłowościami to nie powinny być powodem do niepokoju. Zwykle zaleca się dalszą obserwację zmian. Niestety nie zostało podane z jakiego powodu zostało zlecone badanie rezonansem. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.