Niewielkie zagęszczenia okołoooskrzelowe w dolnej części lewego płuca
Witam mój tata dostał skierowanie na badanie RTG. Po zrobionym zdjęciu dostał taki oto opis prześwietlenia. Cytuję: Niewielkie zagęszczenia okołoooskrzelowe w dolnej części lewego płuca. Co to oznacza?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
W zależności od objawów klinicznych. Najpewniej jest to objaw zapalenia oskrzeli.