O czym mogą świadczyć fioletowe zmiany skórne po zabiegu powiększania ust?

2 miesiące temu powiększyłam usta. Utrzymują mi się do teraz fioletowe małe kuleczki i jedna większa. Wyglądają jak naczyniaki ust. Jestem przerażona. Nie sądzę by były to siniaki bo siniaków miałam dużo i wszystkie zeszły. Czy powiększanie ust może spowodować powstanie naczyniaków? Podpisując zgodę na zabieg nie było takiego skutku ubocznego

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg. Po obejrzeniu stanu ust będzie mógł lekarz wdrożyć odpowiednie leczenie.