O czym świadczą skutki uboczne po Aknenorminem?

Witam. Jestem po kuracji Aknenorminem. Skutki uboczne ustępowały do miesiąca po kuracji i przez 2 miesiące ich nie było. Teraz mija 3-4 miesiąc a skutki uboczne powróciły: Suchość oczu, suchość i pieczenie skóry, suche usta. Czy to normalny objaw że skutki uboczne mogą wrócić

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie powinny dlatego konieczna diagnostyka. Proszę udac się do lekarza rodzinnego