O czym świadczy wydzielina spływająca z zatok i egzemy skórne?

Witam.Od okolo 2 lat mam nastepujace objawy: ciagle splywajaca flegma z zatok (rano zielono-zolta, nie moge mowic za nim nie wypluje), egzemy, luszczaca sie skora glowy -brak zaczerwienienia, ale liczne, male, czerwone pryszcze. Dodatkowo skora jest zaczerwieniona szczegolnie na ramionach.Biegunki. Oczy wiecznie czerwone. Wymaz z noso-gardla ujemny (drozdze i b.tlenowe, wskazalo MSCNS gronkowca i paciorkowce). Morfologia i hormony w normie. 2lata temu przeszlam 3operacje na zuchwie, potem grypa.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zalecic odpowiednia dalsza diagnostyke