Obniżony poziom NEUT% i LYM%

PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKÓW MORFOLOGII NEUT obniżony poziom NEUT% obniżony poziom LYM% podwyższony poziom MONO% obniżony poziom EOS obniżony poziom LUC% podwyższony poziom pozostałe składniki morfologii w normie badanie dotyczy kobiety po 50rż
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie powinno być ocenione całościowo w odniesieniu do konkretnych parametrów. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.