Obrzęk i ból stóp a łuszczenie się skóry

Dwa tygodnie temu miałam moje stopy były obrzekniete i zaczerwienione. Było to bardzo bolesne i uniemożliwiały mi normalne poruszanie sie. Lekarz przepisał mi antybiotyk cefdinir i żel do stosowania miejscowego-enafemate. Przez dwa tygodnie brałam antybiotyk i stosowałem żel. Obrzęk sie zmniejszył jednak stopy nadal mnie bolą i nie mogę sie normalnie poruszać. Skóra nadal jest zaczerwieniona i miejscami zaczyna sie łuszczyc.

Witam! Wydaje się, że objawy stanu zapalnego nie ustąpiły jeszcze całkowicie i organizm potrzebuje czasu na pełną rekonwalescencje. Sugeruję wizytę kontrolną u lekarza prowadzącego.