Obrzmiałe piersi po zakończeniu miesiączki

od wielu miesiecy mam obrzmiale piersi jest to uciazliwe szczegolnie w spaniu.obrzmienie zaczyna dawac znac o sobie juz 2 dnia po zakonczeniu miesiaczki i z kazdym dniem sie po malu nasila az do kolejnego cyklu .Czy to jest zjawisko naturalne czy nalezy skontrolowac u lekarza, a moze jakies inne rozwiazanie.
Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa. Konieczne jest badanie lekarskie, aby można byłoby coś więcej powiedzieć.