Odbarczenie nerwu potylicznego i rewizja splotu barkowego

Zdiagnozowano u mnie CPRS typ IIPowstało po urazie barku przez pociągnięcie.Długo leczono mnie gabapentyną .Teraz jestem po 2zabiegach neurochirurgicznych,odbarczenia nerwu potylicznego i rewizji splotu barkowego.Ból głowy ustąpił,ale z barkiem i ręka nie jest lepiej.w splocie było szereg nieprawidłowości.Nadal jest ogromny ból. Po dotykaniu okolicy barku pojawia sie na twarzy i dekolcie piekący rumień.Czasami tracę też wzrok Bede miała wstawiony stymulator rdzenia.Ale co z rumieniem i wzrokiem?

Chyba za poważny problem by diagnozować przez internet na podstawie kilku ogólnych informacji. Naprawdę w ten sposób chce być Pani leczona?