Odbudowa związku po rozstaniu

Zostałam zdradzona. Mąż i ja pracujemy nad zwiazkiem jednak jemu towarzyszy w tym czasie depresja. Ja go Kocham najwyraźniej mocniej a on sam nie jest niczego już pewny. Cały czas jesteśmy blisko, lepiej sie dgadujemy niż kiedykolwiek i mamy lepsze życie intymne. On Obecnie chodzi na terapie. Rozstaliśmy sie na kilka godzin, kiedy do niej pojechał podobno poczul że to nie to i był zły na siebie. Tego samego dnia skończył te znajomość. Niestety żyje w obawie o to że nie bedzie chciał być ze mną.

W podobnycvh przypadkach najlepiej popracować nad problemem,który zaprowadził męża do innej kobiety,gdyż zawsze wynika on z doświadczenia deprecjacji waznej potrzeby w istniejącym związku.Może więc istnieje rodzaj "oszczędzania Pani"i równoczesnego potęgowania swoich braków,co nie jest łatwe na dłuższą metę.Ujawnienie wspomnianych ukrytych potrzeb może wiele zmienić.Tym bardziej,że ma Pani w samej sobie gotowość niesienia mężowi pomocy.
Jestem dobrej myśli,ale zachęcam,by poinformowac o tym fakcie terapeutę,u którego Państwo jesteście.