Odpowiednia dieta dla 21-latka pozwalająca schudnąć

Witam. Jestem mężczyzną i mam 21 lat. W związku z nowym rokiem postanowiłem zacząć chodzić na siłownię. Mam na celu zrzucenie brzucha. Mam 180-182 cm wzrostu i ważę 73-74 kg. Z czego powinna składać się moja dieta aby skutecznie palić tkankę tłuszczową?

Wystarczy, że będzie to racjonalne standardowe zdrowe odżywianie, czy li nie wolno zapominać o żadnych składnikach żywności. Z tym, że przed treningiem warto zjeść coś węglowodanowego, a po treningu jakieś owoce lub warzywa w celu uzupełnienia minerałów, które zostały wydalone z potem. Warto ograniczyć cukry proste, czyli ciastka, słodycze, herbatniki, czekolady, itp. oraz tłuszcze nasycone, które znajdują się w tłustych potrawach mięsnych. No i oczywiście w miarę możliwości wyeliminować chipsy, fast-foody i inne śmieciowe jedzenie.

Witam Pana,

Przede wszystkim dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pana zapotrzebowanie energetyczne. Ułożenie jadłospisu wymaga zebrania wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. Należy zorientować się jaki jest Pana styl życia, aktywność fizyczna, stan zdrowia, preferencje smakowe itp Warto również wykonać pomiary składu ciała. w tym celu zapraszam pana na wizytę.
Pacjentów przyjmuję przy ulicy Głębockiej 56H Warszawa
W czasie spotkania wykonuję pomiary:
masy ciała
tkanki tłuszczowej
nawodnienia organizmu
masy mięśniowej
masy kostnej
czynnej(AMR) i biernej(BMR) przemiany materii
określam rodzaj sylwetki (WHR)

Przeprowadzę również szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, tak aby dieta była jak najbardziej indywidualna.

Na podstawie wyników z pomiarów i informacji uzyskanych z wywiadu układam indywidualną i odpowiednio zbilansowaną dietę.

Dodatkowo otrzymuje Pan podstawowe zalecenia żywieniowe, listę zakazanych i dozwolonych produktów w czasie diety i inne cenne wskazówki

Przy ćwiczeniach fizycznych bardzo ważne jest to co jemy. dieta stanowi 70% sukcesu w walce o wymarzną sylwetkę.

Jeżeli zdecyduje się pan na współpracę zachęcam do kontaktu:
joanna.wasiluk@o2.pl lub 506 225 670

pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska