Oglądanie telewizji u 12 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 12 tygodniu ciąży. Moja mama strofuje mnie gdy oglądam telewizję twierdząc, że powinnam zrezygnować z oglądania telewizji przynajmniej do końca 3-ciego miesiąca ciąży. Według niej praca przy komputerze jest mniej szkodliwa niż oglądanie telewizji. Jaka jest prawda? Pozdrawiam
Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie ma żadnych wiarygodnych badań dotyczących wpływu telewizora lub komputera na ciążę. Proszę jedynie nie przesiadywać w jednej pozycji, wietrzyć pomieszczenie w którym się Pani znajduje.
Pozdrawiam