Omdlenie na skutek zatrucia pokarmowego a wypadanie włosów

Witam mam pytanie dotyczące wypadania włosów otóż kilka lat temu zemdlałam na skutek zatrucia pokarmowego spowodowanego najprawdopodobniej zjedzeniem ryby pangi od tego czasu zaczęły mi wypadać włosy i jest tak do dzisiaj czy jest to możliwe aby zemdlenie miało taki skutek jeżeli tak to jak odwrócić ten proces

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, sądzę, że konieczne jest wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych. Po wstępnej diagnostyce będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.