Operacja stopy likwidująca przykurcze przy polineuropatii

choruję na polineuropatię prawdopodobnie na tle zapalnym. Chcę poddać się operacji stopy likwidującej przykurcze. Lekarz chirurg ortopeda u którego bylam stwierdził, że operacja poprawi mi komfort chodzenia (stopa mocno wydrazona, palce prawie calkowicie przykurczone. Mój lekarz neurolog odradza...w sumie nie wiem z jakich powodów. Chcialabym zasięgnąć jeszcze dodatkowej opinii. Z góry dziekuję

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, taka operacja może być dla Pani jak najbardziej pomocna jednakże nie znam całego wywiadu Pani choroby i proszę się udać do lekarza neurologa celem uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Pozdrawiam.