Opis RTG płuc po pleurektomii
Po pleurektomii 4 miesiące.taki opis rtg:prawy kąt p-z spłycony prawdopodobnie przez zrosty.nadprzeponowo po prawej stronie zacienienie miąższu płucnego.pogrubienie opłucnej w prawym polu górnym,pasemka zwłuknień odwnękowo w prawym polu górnym z obecnośćią szwów łańcuszkowych.do wizyty jeszcze troche czasu a ja jestem ciekawy.

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu wskazują na pozapalne pozostałości w płucach wynikające z przebytych w przeszłości chorobach miąższu. Proszę udać się na umówioną wizytę do pulmonologa.