Opis wyniku Angio MR głowy

Witam odebralam wynik angio mr glowy oto opis, prawa pca polozona w dorzeczu prawej ica - wariant rozwojowy.poza tym wewnatrzczaszkowe odcinki naczyn tetniczych w badaniu angio mr zachowane prawidlowo.bardzo prosze o wyjasnienie co to jest ten wariant rozwojowy. Badanie bylo wykonane z powodu dosc czestych bolow glowy. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz. Ania 34 lata.
Lek. Tomasz Budlewski

Wariant rozwojowy tzn że tak może być. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.