Opis zabiegu Zaffiro

Chcialabym sie wybrac na zabieg zaffiro w czlu odmlodzenia skory po 30 stce. Wiem na czym polega zabieg lecz na roznych stronach sa rozne opisy, czasem napisane jest, ze jest to zabieg z falai rf a czasem, ze z falai ir, spotkalam sie rowniez z opisem, ze zabieg zaffiro laczy te dwie moce, jak jest naprawde? DZIEKUJE

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zaffiro to urządzenie włoskiej firmy Estelougue, które wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR o długości fali 750-1800 nm.