Opóźnienie miesiączki a negatywne testy ciążowe

Witam od kilku dni spuznia mi sie miesiaczka a testy ciążowe sa negatywne. Od paru miesiecy kochamy sie z mezem na sosunki przerywane. Mamy już troje dzieci i testy zawsze wykazywaly ciaże teraz tak nie jest . Jaka moze byc przyczyna strasznie sie martwimy.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele (chociażby stres lub infekcja). Proszę wykonać badanie beta hCG w surowicy krwi, aby mieć pewność.