Opuchlizna na twarzy utrzymująca się całymi dniami

Witam. Od trzech lat zmagam się z opuchlizną na twarzy, najgorzej wyglądają oczy. Od strony kardiologicznej wszystko w porządku, nerki również badałam i wyniki w normie. Naprawdę nie mam już pomysłu jakie badania porobić, aby znaleźć przyczynę. Bardzo proszę o pomoc, jakie badania wykonać. Opuchlizna w zasadzie utrzymuje się cały dzień i nic nie pomaga, najgorzej jest po przebudzeniu. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś leki na stałe? proponuję udac się do lekarza endorynologa, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć.