Osłabienie po wykonaniu sprintów

Dzien Dobry mam 18 lat i od 9 roku zycia gram w piłke. od 2 lat mam problem.Gdy wykonam na meczu pare sprintów, lub przyjme piłkre na ktatke piersiowa, bądz ktos mnie popchnie zaczyna robic mi się słaboDawniejDziałoSieTak Po jakichs 70min gry a teraz nawet po 5 min gry gry gdy wykonam 3-4 sprinty jest mi juz słabo.Jednak mimo to kontynułuje mecz co powoduje ze dretwieja mi palce u rak (najczesciej mały oraz serdeczny) a takze jest mi cięzko oddychac ( Gdy byłem mały miałem astme na uczulenie)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże kardiologiczne. Należy przeprowadzić diagnostykę w kierunku chorób układu sercowo naczyniowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.