Czy można stosować te krople do oczu przy astmie?

Witam stwierdzono u mnie wysokie ciśnienie w oczach dostałam krople o nazwie COSOPT czytam ulotkę i tam przeciwwskazanie to astma a ja ją mam czy mogę stosować te krople bo troszkę się przestraszylam biorę również na nadciśnienie isoptin sr 120
KOBIETA, 33 LAT 8 miesięcy temu

Zwykle COSOPT nie nasila astmy (zwłaszcza, jeżeli choroba jest dobrze kontrolowana i rzadko występują zaostrzenia), jednak osoby cierpiące na choroby płuc powinny zachować szczególną ostrożność i w razie pojawienia się duszności i/lub kaszlu odstawić lek.