Osłabienie rąk i nóg a miastenia

Witam.Jestem po serii badań w szpitalu.Osłabły mi nogi i ręce, podejrzewano miastenię,ale wykluczono,za mało objawów(tylko słabe nogi i ręce)Rezonans kregos. szyj. ,markery -wynik negatywny.Wynik na boreliozę (test Elisa):igg-ujemne,igm-28,05 AU/ml.prywatnie test western-blot:Igg oraz IGM-wynik ujemny.. jeśli igm w teście elisa było 28,05 to czy mogę profilaktycznie zażyć doxycyklinum 100mg. Po szpitalu dostałam tylko wit.A+E oraz magnez.,bo miałam skurcze w nogach Dziękuję za odpowiedz.Zofia

Dodatni ELISA to silniejszy dowód na boreliozę niż negatywny western Blot. Jeśli są objawy to warto spróbować Doxy. Zazwyczaj trzeba 2 x 200mg