Czy takie objawy mogą mieć związek ze stwardnieniem rozsianym?

Witam. Mój syn (lat 15) miał wykryte ostre zapalenie ucha środkowego. Okazało się, że zapaleniu towarzyszyła pałeczka ropy błękitnej. Badania krwi nie wykazały żadnej choroby. Wszystkie były w normie.6 dni temu zaczął brać antybiotyk przypisany przez laryngologa (cipronex). Jakieś 2 dni po zacięciu brania antybiotyku, syn zaczął słabiej się czuć. Na początku doświadczał uczucia „otumanienia” w głowie. Mówił, że uczucie to było porównywalne do zawrotów głowy tylko bez zawrotów :/ Problem minął, lecz pozostała inna dolegliwość, a mianowicie uczucie lekkich i słabszych rąk oraz nóg. Uczucie to utrzymuje się aż do teraz. Muszę dodać, że syn w bardzo młodym wieku miał zapalenie opon mózgowych. Udało mu się z niego wyjść bez powikłań. Po czytaniu artykułów w internecie, bardzo martwię się, że to uczucie lekkich i słabszych niż zawsze rąk oraz nóg może być objawem stwardnienia rozsianego lub miastenii. Ogromnie się martwię. Błagam o jak najszybszą odpowiedź.

Jezusku!!! Cipronex dajemy od 16 to roku życia a w ogóle to on został wycofany i jest zakaz jego stosowania. Proszę przeczytać ulotkę tego leku i dać ją do przeczytania temu lekarzowi. To ten lekarz zrobił krzywdę waszemu dziecku! swoim nieuctwem!