Pękanie skóry i swędzące krosty na stopach

Witam, mam taki problem: od pewnego czasu mam problem ze stopami, na początku pękała skóra na palcach (tj odparzenie) , farmaceuta doradził mi wizyte u dermatologa jednak dermatolog nie wiedział co to jest i przepisał mi maść Lorinden C, praktycznie wygoiły się wszystkie palce jednak od dwóch dni na jednej z nóg pojawiły się swędzące krosty i znowu zaczeła pękać skóra (tj nacięcia żyletką )-króst jest coraz więcej, czy jest Pani w stanie jakoś mi doradzić co z czymś takim zrobić ?co to moze byc

Aleksander Ropielewski

Może to być objaw alergii i infekcji grzybiczej, jednak bez oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z dermatologiem.