Plamienia, bóle brzucha a ciąża

Witam serdecznie, Miesiączki mam regularne co 28 dni. od 2 m-cy staramy się o dziecko. w tym m-cu, a dokładnie dziś, dostałam krwawienia (po 29 dniach). jest bardzo skąpe, bardziej to śluz podbarwiony krwią. od tyg pobolewał mnie brzuch i jajniki a od paru dni mam mdłości w dzień. dziś miałam jechać na badanie hcg, jednak zrezygnowałam gdy zauważyłam krwawienie (myślałam że zaczyna się miesiączka). czy możliwe jest żebym była w ciąży? jutro chcę rano zrobić test.

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje mogą występować jako pierwsze symptomy ciąży. Warto jednak aby wykluczyć także inne możliwości a do tego potrzebne jest wykonanie podstawowych badań oraz USG.