Plamienie, seks bez zabezpieczenia a ciąża

Witam mam 28 dniowe cykle ostatnim okres spóźnił mi się niecałe 2 dni teraz był idealnie w wymierzonym czasie przez kalkulatorek kochałam się z swoim chłopakiem 1 dnia okresu bez zabezpieczenia nie doszło do wytrysku w środku ale robiliśmy to drugi raz , teraz moje pytanie minął juz tydzien równy od stosunku mi skończył się okres dokłądnie w czwartek i zaczął sie w piatek tydzien temu , teraz pytanie bo mam plamienie z pochwy i boli mnie troche brzuch czy to ciąza ? krew kolor- wisni
Renata GrzechociĹska

Analizując tylko ten jeden stosunek pierwszego dnia cyklu, szansa na ciążę jest mała. Sugeruję udać się do ginekologa w celu wykluczenia infekcji.