Plamy na ciele od dwóch miesięcy

mam od 2 miesiecy plamy-uczelenie?, tak na oko , to wyglada , jak by chmara komarow pogryzla sa roznej wielkosco .Nie swedza , nie bola .Pojawoaja sie na wieczor i Znikaja z rana , sa w roznych miejscach np. nad piersiami na rakach , udach, raz jesy ich malo , arza duzo.w listpadzie bylam w szpitalu -podloze choroby imonologicznej ,duza goraczke enkorton zatrzymal proces chorobowy,

Lek. Marta Gryszkiewicz

Test owulacyjny bada poziom LH w moczu. Teoretycznie, gdy dochodzi do piku LH (przejściowo zwiększonego stężenia) dochodzi do owulacji. Jednak zdarza się, że pomimo wzrostu LH, owulacja nie zajdzie.