Planowanie ciązy a SLE i TTP

Witam, prawie rok temu zdiagnozowano u mnie SLE i TTP. Na początku od dłuższego czasu przyjmuję Encorton i CellCept.Po zakończeniu leczenia chcemy starać się o dziecko. Po jakim czasie mój organizm całkowicie wydali lek??
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po zakończeniu leczenia proszę udać się do specjalisty ginekologa, który ustali termin rozpoczęcia starań o ciążę.