Płaski wykres ucha a zawroty głowy

Witam, mam problem ze słuchem: słyszę, ale nie rozumiem, mam zawroty i szumy. podczas tympanometrii okazało się, że lewe ucho ma płaski wykres. czy to może być groźne? czy należy wykonać jkieś dodatkowe badania?

Poszę udac się do lekarza, który Panią diagnozuje. Zna szczegóły Pani dolegliwości i wyniki badań dodatkowych. Pokieruje dalszą diagnostyką.
Stawianie diagnozy przez internet może przypominac wróżenie z fusów.

Po pierwsze nie rozumiem co to znaczy płaski wykres, po drugie jakie badania trzeba jeszcze wykonać, to wie każdy laryngolog z dyplomem lekarza i specjalizacją w zakresie ORL. Będzie problem to pisz lub zadzwoń. To jest proste.