Płyn w górnej przedniej oraz tylnej stawu skokowego

Wielokrotnie miałam skręcona nogę.Noga puchnie i boli. Chodziłam w ortezie, byłam na rehabilitacji. Proszę o interpretacje rezonansu magnet.: w obrębie więzadeł niewielki pasmowaty obszar o podwyższonym sygnale;pasmo płynowe w obrębie więzadła skokowo-łydkowego; płyn w górnej przedniej oraz tylnej stawu skokowego;struktura kostna w sąsiedztwie więzadła skokowo - łódkowego i okolic mięśnia piszczelowego. Informacje o wkładkach zrobionych na miarę różnice między tymi ze sklepu medycznego?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wkładki na miarę są bardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Opis badania wskazuje na uszkodzenia w obrębie stawu. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy.